Екскурсовод, гід  по Рівне та Україні, шкільні екскурсії Екскурсії м.Рівне та Рівненщиною

rivne.travel/ua

 

Екскурсовод по Рівне

приймаємо туристів не тільки з Рівненщини, але і з інших міст України,  

при потребі забезпечуємо проживанням,  транспортом, кваліфікованими екскурсоводами- країзнавцями

Підчас екскурсійної подорожі по м. Рівне та визначних місцях нашого краю:      Острог, Дубно, Корець, Пересопниця, Дермань, Городок, Гурби, Клевань,Тараканів. Онишківці ,Пляшева,Радзивилів,Березно, Костпіль а на Волині: Луцьк, Зимнє, Колодяжне... Ви  безпосередньо долучитесь до  славних сторінок історії Волині, Рівненщини.А також за бажанням відвідуємо "Тунель кохання"

Див. про Рівненщину тут      http://rivne.travel/ua 

 

Рівне місто з населенням сьогодні близько  250 тис. чол., на протязі семи століть було місцем визначних історичних подій, як середньовіччя так і більш сучасної історії.
В нашому краї народилися і внесли великий внесок у розбудову і становлення української державності багато відомих особистостей.
Підчас 4 годинної екскурсії пропонуємо відвідати:
- музей бурштину, краєзнавчий музей, музей У. Самчука,
- зоопарк,
- проїхати та пройтися вуличками,підземним містечком, полюбуватис історичними памятками, послухати цікаву розповідь екскурсовода про місто минуле і сучасне
Острог - Волинські Афіни, місто де зародився перший на Україні вищий учбовий заклад-

Острозька Академія, місто, де на протязі 3-х століть вершили історію родина князів Острозьких,  

місто першодрукарства.

Підчас одноденної екскурсії Ви ознайомитесь з :
- Острозькою Академією,
- Музеєм - Замком князів Острозьких,
- Межир
ицьким монастирем,
- музеєм Книги ( де є
 оригінал Острозької біблії, та інші стародруки)

-музеєм нумізматики
Пересопниця – центр Пересопницького князівства ХІ –ХІІ ст.,
місце створення національного символу українців —
Пересопницького Євангелія(1561р.).
На місці колишнього монастиря Різдва Пресвятої Богородиці нині стоїть кам'яний хрест.
Священний синод УПЦ КП нещодавно дав благословіння на відбудову Свято-Богородичного монастиря у селі Пересопниця
У травні 1989 року з ініціативи письменника Євгена Шморгуна у селі відкрито пам'ятний знак Пересопницькому Євангелію. Тепер щороку 22 травня (день перепоховання Т.Шевченка в Україні) у Пересопниці проводять обласне свято української мови, культури та духовності.
29 серпня 2011 р. у Пересопниці відбулося всеукраїнське святкування 450-річчя Пересопницького Євангелія. Відкрито музейний комплекс просто неба «Княже місто», культурно-археологічний центр «Пересопниця», музей-пантеон (три яруси з оглядовими майданчиками, автор проекту - архітектор Віктор Ковальчук).

Дубно +Тараканівський форт - твердиня над Іквою. Овіяний легендами століть, Дубенський замок причаровує сучасників. На території замку знаходяться два палаци: з південного - палац князів Острозьких, а навпроти нього, з північної сторони - палац князів Любомирських. У палаці свого часу зберігалися цінні архіви князів Острозьких, Заславських, Любомирських, Сангушків й навіть Конецпольських. Деякий період тодішні володарі замку зберігали тут золото, діаманти, зброю, харчі, посуд, обладунки...
Ду́бенський форт,
 Тараканівський форт, Нова Дубенська фортеця — архітерктурна пам'ятка 19 століття, розташувалися неподалік від села Тараканів Дубенського району Рівненської області, в мальовничій місцевості над рікою Іквою. Недалеко проходить автомобільна траса, залізниця Київ-Чоп.

Пляшева ( Поле Берестецької битви). У 1651 р., під час національно-визвольної війни під проводом Б. Хмельницького, поблизу села Пляшева відбулася одна з найбільших битв на той час у світі, відома під назвою битви під Берестечком.
Свято-Георгіївський храм,-пам'ятник та Михайлівський храм 17 ст., який був у 1912 р. перенесений на Козацькі Могили з сусіднього с. Острова, тепер входять у відомий на весь світ духовно-меморіальний комплекс «Козацькі Могили» з діючим Свято-Георгіївським чоловічим монастирем та Національним історико-меморіальним заповідником «Поле Берестецької битви».

Корець ( замок + монастир) На території монастиря похована кохана О. Пушкіна - Андро-Оленіна  Анна Олексіївна.

Клевань замок Чорторійських

Джерело св. Анни, с. Онишківці.Сильне враження справляє купання в джерельній воді – її температура завжди однакова (+4 градуси), навіть у холодну пору року багато хто наважується вдатися до триразового занурення – і, за розповідями, ніхто не простуджувався. Бо Віра перемагає сумніви, благодать Божа огортає тіло. За поширеними тут переказами, купання в джерелі святої праведної Анни допомагає від дуже багатьох недуг, зокрема, лікує безпліддя.

 з метою більш широкого озйомлення з нашим краєм організовуємо також 2-х денні екскурсії для туристів з іншх міст.
Зокрема, поєднуємо відвідування цікавих обєктів Рівненщини , Волині,Тернопілля, Львівщини.

Для більшої насиченості екскурсій , за бажанням туристів , однодених екскурсій об"єднуємо і робимо одноденну подорож у такому форматі: Рівне , оглядова, Дубенський замок, Тараканівський форт, Пересопниця музей, Клевань замок, Тунель кохання
Проводимо також і індивідуальні екскурсії для 1 - 4 чол. на своєму транспорті або  з використанням автомобілів туристів.

 Організатор  турагенція  Миколи Губницького тел. 0975805949,  0679957515